• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין תביעות נגד בנקים

הבנקים הם נותני שירות הכפופים לחוק, כאשר מערכת היחסים בינם לבין הלקוחות, מבוססת על אמון שרוכש הלקוח לבנק. בשל אמון זה והתלות של הלקוח בבנק, חבים הבנקים בחובת נאמנות וזהירות ללקוחותיהם. הם נדרשים לנקוט באמצעים סבירים בכדי למנוע נזקים ללקוח, אשר לא היו נגרמים לולא התנהגות מסוימת מצד הבנק. נפגעתם מהתנהלות לקויה של הבנק? זכרו – אתם צרכנים! והנכם
רשאים בהחלט לתבוע את הבנק על הנזקים שלכם, כאשר הוא פוגע בזכויותיכם.


מטבע הדברים, כאשר מדובר בנזק קטן, אין טעם כלכלי בהגשת תביעה, אולם ישנם מקרים בהם הנזק הוא משמעותי וארוך טווח, אז יש לפנות אל עורך דין תביעות נגד בנקים לייעוץ וייצוג משפטי. ישנן מספר עילות מרכזיות, בגינן נוהגים לקוחות להגיש תביעה נגד בנק. למשל, בשל גביית עמלה שלא כדין ופגיעה במסגרת האשראי.

הלוואות מבנקים, לצורך העניין הינו נושא שמצריך לא פעם ליווי מעורך דין משום שלעיתים מתרחשת גביית עמלות שלא כדין: הבנק מחויב לספק לנו מידע על העמלות שהוא גובה וחובה זו מאפשרת לנו לפקח על התנהלות הבנק ולוודא שלא נגבות מאתנו עמלות שלא כדין. במקרה של גבייה לא נכונה של עמלות, יש לפנות לבנק בכתב ולדרוש את כספכם בחזרה. אם סירב הבנק לבקשה זו, יש לפנות לייעוץ משפטי אצל עורך דין תביעות נגד בנקים.

עצירת קו אשראי: פגיעה במסגרת האשראי שלא כדין, יכולה לגרום ללקוחות פרטיים וכמובן ללקוחות עסקיים, נזק רב. במקרה של חברה, הקפאת קו האשראי, עלולה להביא להפסקת פעילות החברה שכן אף עסק לא יכול לפעול ללא כסף זמין וקו אשראי. תוך זמן קצר, נאלץ הלקוח לספוג טלפונים זועמים מספקים על שיקים שחזרו כאשר הבנק מסרב לכבד התחייבויות אחרות בחשבון. במצב זה אין להתעכב ויש לשכור את שירותיו של עורך דין תביעות בנקים בהקדם. עורך הדין יבחן את נסיבות המקרה ועל פיהן, יבחר את דרך הפעולה הטובה ביותר.

עורכת הדין אדווה גל מתמחה בתביעות בעלות אופי כלכלי, לרבות תביעות נגד בנקים. השכלתה הכלכלית וניסיונה העשיר בניהול פיננסי וניתוח תוכניות עסקיות של חברות, העניקו לה כלים ומיומנות ייחודיים במאבק משפטי מול בנקים והיא נחלה הצלחות רבות בתחום זה.