• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עו"ד דיני עבודה תל אביב

דיני העבודה נחקקו על מנת להגן על זכויות העובד, כאשר אלו העניקו לעובד זכויות קוגנטיות, שלא ניתן לפגוע בהן, לדוגמא: הזכות לשכר מינימום, או הזכות לחופשה שנתית. עו"ד דיני עבודה תל אביב מסביר כי בשוק העבודה המודרני, מוכרח כל עובד להכיר את זכויותיו, על מנת שלא ינוצל ומנגד, כל מעביד, חייב להכיר את חובותיו החוקיות לעובדיו, על מנת להימנע מתביעות.

עורכי דין העוסקים בתחום דיני העבודה, מעניקים ייעוץ משפטי ללקוחותיהם, במגוון סוגיות הקשורות לדיני העבודה, כאשר חלק מעורכי הדין מייצגים בעיקר מעסיקים או עובדים ואחרים, מייצגים הן מעבידים והן עובדים. ייעוץ למעסיקים, כולל בין השאר הכנת חוות דעת משפטיות, עריכת חוזי עבודה וניהול הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה. ייצוג עובדים, מתרכז לרוב, בהגשת תביעות כנגד מעסיקים, לאחר פיטורים או התפטרות, משלא קיבלו את מלוא זכויותיהם מן המעביד.

בימינו, בהם מודעות העובד לזכויותיו עולה, על המעביד להכיר היטב את חובותיו כלפי העובד, על מנת לנהוג על פי החוק ולהימנע מתביעות משפטיות. עורך דין דיני עבודה תל אביב, מייצג מעסיקים אשר ההתקשרות עמם הינה התקשרות לטווח ארוך. במסגרתה, יכין עורך הדין, לבקשת הלקוח, חוות דעת משפטיות הנוגעות לחובותיו כמעסיק, יעניק ייעוץ שוטף בסוגיות העולות בחיי היום יום וכמובן, ילווה את הלקוח, בהליכים משפטיים בבתי הדין.

עו"ד דיני עבודה תל אביב מייצג גם עובדים אשר פוטרו או התפטרו מעבודתם ולא קיבלו את מלוא זכויותיהם מהמעסיק, למשל: פיצויי פיטורים, דמי הבראה, גמול שעות נוספות, הפרשה לפנסיה וכיו"ב. כיום, ישנם עובדים רבים המתפטרים מעבודתם על רקע של הרעת תנאים מוחשית ועליהם לפנות אל עורך דין דיני עבודה תל אביב, בכדי לקבל את הזכויות המגיעות להם מהמעסיק. ישנם מקרים בהם פונה לקוח אל עורך הדין, לאחר קבלה לעבודה חדשה, כאשר הוא עומד בפני חתימה על חוזה עבודה. עורך הדין מתבקש לחוות דעתו על החוזה ולסייע ללקוח בניהול משא ומתן מול המעסיק, על תנאי ההעסקה.

עורכת הדין אדווה גל, מייצגת מעסיקים ועובדים והיא בעלת ניסיון עשיר במגוון נושאים בתחום דיני העבודה. אם אתה מעסיק עובדים והנך זקוק לייעוץ משפטי, או אם אתה עובד שזכויותיו נפגעו, הנכם מוזמנים לפנות לעורכת הדין גל לקבלת ייעוץ.