• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין תביעה כספית

ישנם סוגים שונים של תביעות כספיות, כאשר בשנים האחרונות, עולה וגוברת המודעות של הציבור לזכויותיו. על כן, יותר ויותר אנשים פונים אל עורך דין תביעה כספית, להגשת תביעה ומימוש זכויותיהם. ניתן לראות עלייה במספר התביעות הצרכניות המוגשות לבתי המשפט וכן עלייה במספר התביעות המוגשות לבתי הדין לעבודה, שכן לעובדים ישנה מודעות רבה יותר מבעבר לזכויותיהם הסוציאליות. הסעד בתביעה כספית הוא פיצוי כספי, אך התובע רשאי גם לדרוש סעד של צו מניעה או צו עשה.

תביעות צרכניות רבות נדונות בבתי המשפט לתביעות קטנות, שם יש הגבלה על סכום התביעה והתובעים יכולים להיות אנשים פרטיים בלבד ולא חברות או תאגידים. עורך דין תביעה כספית אינו יכול לייצג בבית המשפט לתביעות קטנות, אלא באישור מיוחד של בית המשפט, היות שהצדדים בבית משפט זה, אינם אמורים להיות מיוצגים. המטרה: להסיר מן ההליך את הפורמאליות שבהליך משפטי רגיל, לשמוע את השתלשלות האירועים מפי הצדדים, לראות את העדויות והראיות שהביאו עמם ולפסוק בתום הדיון.

בתי הדין לעבודה דנים כיום בתביעות רבות יותר מבעבר, משעולה המודעות של העובדים לזכויותיהם. עורך דין תביעה כספית בעל מומחיות בדיני עבודה, מייצג עובדים בתביעות נגד המעסיק, בגין עילות שונות: פיטורין שלא כדין ואי עריכת שימוע, הלנת שכר, אי תשלום פיצויי פיטורין, אי תשלום גמול שעות נוספות וכיו"ב. לעיתים, מוגשת תביעה בגין הפרת חוזה, אשר גרמה למי מהצדדים נזק כספי ו/או תדמיתי.

משרדנו מטפל בתביעות כספיות שונות, כאשר אנו מקפידים לבחון כל מקרה לגופו ועל פי הנסיבות הספציפיות, לבנות אסטרטגיה משפטית מתאימה. תביעות תאונות דרכים הן עניין מסובך במיוחד. אנו פועלים תמיד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותנו, כאשר לעיתים אנו בוחרים לשלוח מכתב דרישה טרם הגשת תביעה, על מנת לתת הזדמנות אחרונה לפיצוי הלקוח/ה שלנו, טרם נקיטה בהליכים משפטיים. לאחרונה, הגשנו תביעה בשם חברה ידועה, אחת מן הלקוחות הוותיקות של משרדנו, אשר רכשה מקרר שנשרף ועשה נזק רב למפעל הלקוחה. למותר לציין כי הדבר גרם להפסקת פעילות המפעל לתקופה של למעלה מחודש והלקוחה נדרשה לרכוש ציוד חדש. הגשנו תביעה כספית נגד היבואן והלקוחה שלנו זכתה בפיצוי של מאות אלפי שקלים.