• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין מסחרי בתל אביב

משרדה של עורכת הדין אדווה גל, מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לחברות ועסקים, החל מהליכי פתיחת החברה, לרבות כתיבת תקנון וכלה בליווי משפטי – כלכלי שוטף בכל פעילותה של החברה, הכול בהתאם לצרכיה: עריכה ובדיקת של חוזים, ניהול משא ומתן מול ספקים, טיפול בגביית חובות ועוד.

עיסוק במשפט מסחרי כולל מגוון רחב של נושאים וביניהם: הקמה ופירוק של חברות, הכנה ובדיקה של חוזים, טיפול בגבייה, הכנת מכתבי התראה, הגשת תביעות, פתיחת הליכי הוצל"פ ועוד. טרם נקבל החלטה על הקמת חברה, עלינו לקבל ייעוץ מקצועי של עורך דין מסחרי בתל אביב. זאת משום שלכל סוג התאגדות יש יתרונות וחסרונות ויש לשקול היטב את צורת ההתאגדות המתאימה ביותר. אחד היתרונות המרכזיים בהקמת חברה, הוא שמדובר באישיות משפטית עצמאית, כך שבמקרה של תביעה, זו תופנה לחברה עצמה ולא תוגש נגד בעלי החברה. שיקול נוסף בפתיחת חברה, הוא שיקול המס שכן חברות נהנות מהטבות מס שונות. אם נתקבלה ההחלטה להקים חברה, עורך דין מסחרי בתל אביב, יסייע לנו בהליך פתיחת החברה.

ישנם מצבים בהם החברה עומדת בפני פירוק, כאשר ישנם שלושה סוגים של פירוק חברה: פירוק מרצון, פירוק על ידי בית המשפט ופירוק בפיקוח בית המשפט. עורך דין מסחרי בתל אביב, מלווה את החברה בהליך הפירוק ועושה כל הנדרש, כי הליך זה יתנהל בצורה הטובה ביותר. מדוע חברה מתפרקת? הסיבה בדרך כלל היא חדלות פירעון, קרי, החברה אינה יכולה לפרוע את חובותייה. אולם כאשר מדובר בפירוק מרצון, זהו אינו המקרה. מדובר לרוב בחברה שאינה פעילה ולכן אין סיבה להמשיך בהחזקת החברה.

הכנה ובדיקה של חוזים היא חלק מרכזי בעבודתו של עורך דין מסחרי בתל אביב. מדובר בין השאר בחוזי עבודה, עליהם מחתימה החברה את עובדיה, חוזי ספקים, במסגרתם ייקבע היקף הסחורה, מועדי אספקה, מועדי תשלום וכיו"ב. עורך דין מסחרי בתל אביב, מטפל עבור לקוחותיו גם בנושא גביית חובות. לעיתים די בשליחת מכתב התראה כדי לקבל את התשלום ובמקרים אחרים, יש להגיש תביעה לבית המשפט ולאחר מכן לפתוח בהליכי הוצאה לפועל.