• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין הוצאה לפועל בפתח תקווה

גביית חוב יכולה להיות משימה קשה ומתישה ולכן, חשוב לפנות לעורך דין המומחה בדיני הוצאה לפועל, אשר יסייע בגביית החוב. לשם גביית חובות, נדרשת מומחיות משפטית ובקיאות גדולה בהתנהלות של מערכת ההוצאה לפועל. זו למעשה מהווה את הכלי המרכזי בידי זוכים, לגביית חובם, אך יש לדעת כיצד להשתמש בה, בכדי שהליך הגבייה יהיה אפקטיבי.

הצעד הראשון של עורך דין הוצאה לפועל בפתח תקווה, הוא שליחת מכתב לחייב, בו ניתנת לו הזדמנות אחרונה לשלם את חובו או להגיע להסדר, טרם ייפתח נגדו תיק הוצאה לפועל. עורך הדין מגדיר במכתב פרק זמן מוגדר, כגון 14 יום, שבמהלכם, על החייב ליצור קשר להסדרת החוב. במקרים רבים, די במכתב ההתראה הזה, בכדי להבהיל את החייב והוא פונה אל עורך הדין להסדרת החוב. לעומת זאת, ישנם חייבים אשר נשארים אדישים ולגביהם, אין מנוס אלא לפתוח תיק בהוצאה לפועל.

עם פתיחת תיק ההוצל"פ, תישלח אזהרה לחייב ובה הוראות ברורות על דרכי הפעולה העומדות בפני החייב. למעשה, ניתנת לחייב הזדמנות אחת נוספת להסדיר את החוב, טרם יהיה הזוכה רשאי לנקוט נגדו בפעולות שונות. החייב יכול לשלם את כל החוב, כפי שמופיע באזהרה, להגיע להסדר של פריסת החוב עם הזוכה, לשלם את צו התשלומים הסטטורי המופיע באזהרה, או להתייצב בפני רשם ההוצאה לפועל, לחקירת יכולת, על מנת שיקבע הרשם צו תשלומים נמוך יותר.

חייבים רבים אינם פועלים גם לאחר שנשלחה אליהם האזהרה ובמצב כזה, עורך דין הוצאה לפועל בפתח תקווה, ינקוט בהליכי הוצל"פ, לשם גביית החוב: הטלת עיקול על חשבונות הבנק של החייב, עיקול רכב, עיקול מטלטלין וכיו"ב. באפשרות עורך הדין גם לבקש הטלת מגבלות נוספות על החייב כמו עיכוב יציאה מן הארץ, הגבלה על חידוש רישיון נהיגה ועוד. חייבים לכם כסף? אל תרימו ידיים! פנו אל עורך דין הוצאה לפועל בפתח תקווה, אשר יפעל בכל האמצעים המשפטיים לגביית החוב.

עורכת הדין אדווה גל מעניקה שירותים משפטיים בתחום גביית חובות והוצאה לפועל ועושה כל מאמץ, על מנת להשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן, עבור לקוחותיה.