• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין גביית חובות

חייבים לכם כסף? אל תשבו בחיבוק ידיים! יש מה לעשות. עורך דין גביית חובות, יכול לסייע לכם לקבל את כספכם בחזרה . מערכת ההוצאה לפועל, נותנת בידי הזוכים, כלים לגביית החוב וכאשר הנכם מיוצגים על ידי עורך דין המומחה בתחום, הוא פועל בכל האמצעים העומדים לרשותו, על מנת לגבות את החוב.

מה ניתן לעשות כאשר החייב אינו משלם את חובו ו/או עוסק? ראשית, יש לפתוח תיק בהוצאה לפועל. משנמסרה אזהרה לחייב, עליו לפעול באחת מן הדרכים הרשומות באזהרה, תוך זמן מסוים, בד"כ 20 יום. יש באפשרותו לשלם את חוב, להגיע להסדר עם הזוכה, לשלם צו תשלומים או להגיע לחקירת יכולת על מנת לקבל צו תשלומים נמוך יותר מזה הקבוע באזהרה. לא פעל החייב באחת מדרכים אלו? עורך דין גביית חובות, ינקוט נגדו באמצעים שונים, הבאים לתת לחייב תמריץ להסדיר את חובו.

הוצאה לפועל, תפעל כנגד החייב, לבקשת הזוכה: הטלת עיקול רכב, עיקול חשבונות בנק, עיקול מטלטלין, עיכוב יציאה מן הארץ, פקודת מאסר וכיו"ב.  באמצעות שיטת הזכיינות תוכלו להיכנס לסניף חדש של עסק מצליח. לעיתים, מניבות פעולות אלו תוצאות יפות ובמקרים אחרים, יש להפעיל חוקר פרטי, על מנת לאתר נכסים אחרים של החייב ולגבות מהם את החוב. עורך דין גביית חובות פועל בכל האמצעים המשפטיים הקיימים על מנת להשיג תוצאה טובה ומהירה עבור לקוחותיו וכאשר מדובר בעורך דין בעל ניסיון, יכול הוא לחשוב על פתרונות יצירתיים בכדי למצות את המשאבים של החייב.

עורך דין גביית חובות גם מייצג לעיתים חייבים, אשר זקוקים להגנה מפני הליכי הוצאה לפועל הננקטים נגדם. בייצוג חייב, יפעל עורך הדין ראשית לכל, לעיכוב או ביטול ההליכים נגד החייב. הצעד השני והחשוב לא פחות, הוא חתירה להסדר כספי עם הנושה, תוך הפחתת סכום החוב, תמורת תשלום של סכום ראשוני מיידי ופריסת החוב לתשלומים. ההסדר חייב להיות תואם ליכולת הכלכלית של החייב, משום שאם לא יעמוד החייב בהסדר, יוכל הזוכה לנקוט נגדו שוב בהליכים.

עורכת הדין אדווה גל מעניקה שירותים משפטיים בתחום גביית חובות ועושה כל מאמץ, על מנת להשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן, עבור לקוחותיה.