• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין ביטוח לאומי תל אביב

קבלת קצבה או גמלה מהמוסד לביטוח לאומי, דורשת הגשת תביעה מתאימה. מדובר בהליך מורכב וסבוך, כאשר התנהלות לא נכונה מול מוסד זה, עלולה להוביל לדחיית התביעה. לאור זאת, חשוב לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי תל אביב, אשר יגיש עבורנו את התביעה וכך נגביר משמעותית את הסיכוי כי תתקבל.

הגשת תביעה מכל סוג שהוא, דורשת הכנה מוקדמת של המסמכים הדרושים, כאשר לעיתים יש לפנות אל גורמים שונים, רפואיים, משפטיים ואחרים, על מנת לקבל את המסמכים. עבודת ההכנה, צריכה להיעשות בצורה מסודרת ויעילה וככל שכך, כך תידון התביעה בזמן קצר יותר. מטבע הדברים, עורך דין ביטוח לאומי תל אביב, המכיר את נבכי המערכת, יודע בדיוק כיצד להגיש את התביעה בצורה הטובה ביותר וטרם יגישה, יוודא עורך הדין כי כל המסמכים הרלוונטים בידו, לרבות חוות דעת רפואית עדכנית על מצבו של המבוטח.

ישנם מקרים שבהם לשם קבלת קצבה, יוזמן המבוטח לועדה רפואית, אשר תקבע האם זכאי המבוטח לפיצוי ואם כן, תקבע הועדה את גובהו של הפיצוי. במקרים אלו, ישנה חשיבות רבה עוד יותר לייצוג משפטי של עורך דין ביטוח לאומי תל אביב. מדוע? משום שיש להציג בפני הועדה תמונה רפואית מלאה של מצבו הרפואי של המבוטח, על מנת לקבל את הקצבה/פיצוי. מטבע הדברים, מעמד זה עלול לגרום לחששות והתרגשות רבה מצד המבוטח, אשר אינו רגיל לסיטואציה זו, בה הוא נדרש למעשה להוכיח את טענותיו.

כאשר המבוטח מיוצג על ידי עורך דין ביטוח לאומי תל אביב, מטלה זו נחסכת ממנו. הוא אינו צריך לחשוש כי לא הציג את מצבו בצורה מלאה וברורה. עורך הדין עושה זאת עבורו, כאשר הוא דואג להסביר לועדה בצורה מלאה אך תמציתית את עיקרי תלונות המבוטח ומוכיח למעשה את זכאותו לפיצוי. חשוב לציין כי הועדה הרפואית כוללת גם בדיקה פיזית של המבוטח. עורך דין פלילי בתל אביב יכול לסייע בדרכים שונות. בזמן הבדיקה, על המבוטח לומר לרופא הבודק אותו, היכן הוא חש בכאבים, כאשר את הפרטים המרכזיים, יוכל גם לומר עורך הדין עצמו, הנוכח עמו בבדיקה. נציין גם כי כאשר המבוטח סובל ממספר בעיות רפואיות שונות, המוסד לביטוח לאומי מזמנו למספר ועדות רפואיות.

עו"ד אדווה גל היא בעלת ניסיון רב בהגשת תביעות ועררים למוסד לביטוח לאומי ועל כן, אם הנך שוקל להגיש תביעה, פנה אל עורכת הדין גל, אשר תפעל לקבלת מלוא זכויותייך מהמוסד לביטוח לאומי.