• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין אזרחי מסחרי

עורך דין אזרחי מסחרי, עוסק במגוון רחב מאוד של תחומים. מן הצד האזרחי, ניתן למצוא למשל את דיני העבודה ודיני המשפחה. בצד המסחרי עומדים במרכז הבמה דיני החברות ודיני החוזים. במרכזם של דיני העבודה, עומדות תביעות עובדים נגד מעסיקים על הפרת זכויות סוציאליות ואילו ייצוג מעסיקים, עיקרו במתן ייעוץ משפטי שוטף בתחום דיני העבודה וייצוג בהליכים משפטיים בבית הדין לעבודה.

דיני משפחה כוללים בחובם סוגיות משפטיות רבות, למשל: אפוטרופסות, הסכמי ממון, עריכת צוואות וענייני ירושה, הליכי גירושין ועוד. עורך דין אזרחי מסחרי המתמחה גם בדיני משפחה, צריך לשמור מחד, על מקצועיות וקור רוח, שכן מדובר בסכסוכים משפחתיים ולא פעם, הרוחות גועשות מאידך, על עורך הדין להפגין רגישות כלפי הלקוח, אשר חווה לעיתים משבר אישי לא קל , בוודאי במקרה של גירושין. על עורך הדין להיות קשוב לצרכיו של הלקוח, אשר צריכים להיות שיקול משמעותי בבחירת הפתרון המשפטי המתאים.

משפט מסחרי כולל תחומים רבים, אך ניתן לומר שבמרכזם, עומדים ללא ספק דיני החברות ודיני החוזים. עורך דין אזרחי מסחרי, מעניק ייעוץ משפטי לחברות מתהליך הקמתן ודואג להיבטים המשפטיים בכל פעילות עסקית, על מנת שהחברה תתנהל בצורה הטובה והרווחית ביותר. במקרה שבו מוגשות תביעות נגד החברה, עורך הדין מייצגה בהליכים המשפטיים, הן בבתי המשפט והן בהליכי בוררות וגישור עסקי. לעיתים, חברה עומדת בפני פירוק ובסיטואציה זו, היא זקוקה לליוי משפטי צמוד של עורך דין מסחרי.

דיני חוזים הוא תחום פעילות משמעותי נוסף של עורך דין אזרחי מסחרי והוא כולל ייעוץ משפטי בכל הנוגע לחוזים שונים: חוזי עבודה, חוזי ספקים וכדומה. חוזה טוב הוא חוזה אשר מעגן בצורה ברורה את רצון הצדדים, את זכויותיהם וחובותיהם וכולל סעיף נרחב של הפרת חוזה, המבחין בין הפרה רגילה לבין הפרה יסודית של החוזה. נקודה נוספת חשובה בעריכת חוזים, היא הגמישות. חוזה צריך להיות ברור אך גם גמיש דיו, על מנת לאפשר מקום לשינויים בעת הצורך.

עורכת הדין אדווה גל מעניקה ייעוץ וייצוג משפטי למגוון לקוחות בתחום האזרחי – מסחרי. משרדנו עומד לשירותכם בכל שאלה והנכם מוזמנים להתקשר לקביעת פגישת ייעוץ.