• ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי דין "יגואר", בבעלותה ובניהולה של עו"ד אדוה גל - בעלת 18 שנים בתחום המשפט האזרחי.
    קרא עוד
  • אנו ב-"יגואר" עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות חוזים, זכיינות, צוואה וירושה, נדל"ן, דיני עבודה, ועוד ועוד ועוד.
    קרא עוד
  • 1
  • 2

צור קשר

עורך דין לענייני דיני מיסים

עורך דין לענייני דיני מיסים מטפל במגוון תחומים הנוגעים לדיני המיסים, לרבות, ייצוג חייבים מול הרשויות, ייצוג בעבירות מס, מתן ייעוץ בתכנון מס, ליווי לקוחות ברכישת נדל"ן ועוד. במאמר זה נתמקד בעבודתו של עורך דין לענייני דיני מיסים כמייצג חייבים מול רשויות המס וכמייעץ בתכנון מס.

התנהלות יעילה מול רשויות המס בישראל, מחייבת ליווי משפטי צמוד של עורך דין המתמחה במיסים, על מנת להגיע להסדר חוב בהקדם האפשרי. חשוב להדגיש כי חוב לרשויות המס הוא ענין שאינו סובל דיחוי ויש לטפלו באופן מיידי, על מנת שהחוב לא יצבור קנסות וריביות, אשר מגדילים כמובן, באופן משמעותי מאוד את גובה החוב. כיצד פועל עורך הדין כאשר הוא מייצג חייב?

1. בדיקת גובה החוב של הלקוח: הכוונה לגובה החוב המקורי, לפני שהצטרפו אליו הריביות.
2. בקשת ארכה לתשלום החוב: היה ויש צורך בכך, יגיש עורך הדין בקשה לארכה.
3. פריסת החוב לתשלומים: עורך דין לענייני דיני מיסים, ידאג לפריסת החוב באופן כזה שהלקוח יוכל לעמוד בו.

אחד מן העניינים בהם מטפל עורך דין לענייני דיני מיסים הוא תכנון מס. בכל פעולה הכרוכה בתשלום מס, ניתן ורצוי להיעזר בעורך דין המתמחה בתכנון מס, דבר אשר יכול לעיתים להביא לפטור מוחלט מתשלום מס או להקטנת סכום התשלום. אחת הדוגמאות הנפוצות היא תשלום מס שבח. המוכר דירה, חייב בתשלום מס שבח אלא אם חלים עליו אחד הפטורים שבחוק. עורך דין המתמחה במיסים, יבחן את הנסיבות ויבדוק אפשרות לפטור מתשלום מס שבח.

בעל עסק, מעוניין להרחיב את פעילותך העסקית מחוץ לישראל? הרחבת הפעילות לחו"ל, יכולה להניב רווחים כספיים גדולים מאוד אך יכולה גם להוביל לחורבן כלכלי, אם לא מקבלים ייעוץ של עורך דין לענייני דיני מיסים, אשר יבדוק אלו מיסים יחולו על הלקוח בעת הקמת העסק בחו"ל ובהתנהלות השוטפת שם. יתרה מזאת, הכנסה מחו"ל יכולה להשפיע מאוד על גובה תשלום המס בישראל ולכן, חשוב מאוד להיוועץ עם עו"ד למיסים.
 
עורכת הדין אדווה גל, מתמחה בדיני מיסים והיא בעלת ניסיון עשיר בתיקי מס על סוגיהם. עו"ד גל היא גם מוסמכת כרו"ח והיא מהווה גורם מרכזי בחברות רבות, בתכנונים פיננסים בכלל ובתכנוני מס בפרט.